לוח מחיק החליף את הלוח גירים השחור

הלוחות המחיקים

הלוח המחיק החליף את הלוח גירים השחור – זוכרים את הלוח הירוק הגדול שהיה לנו בכיתה? לא עוד.

לוח מחיק לבן וגדול מקשט כל כיתה היום, כל חדר הרצאות או חדר ישיבות.

לוחות מחיקים נכנסו אלינו לפני הרבה שנים, המורים הפסיקו לנשום את אבק הגירים, ללכלך את הידיים וללכת עם כתמים לבנבנים של אבקת גירים עם בגדיהם.

למה לוח מחיק משמש?

הלוחות המחיקים הינם כלי ניהולי קל ונוח, כאביזר שניתן בו לקבל החלטות, לבנות אסטרטגייה, לוח מחיק נוח לעבודה שמשרדי פרסום כאמצעי לצורכי סיעור מוחות ומניית מערך שיווקי ולשיתוף מידע.

עם לוח מחיק ניתן יהיה ליצור מעורבויות בין העובדים במשרד, ללמד, לתכנן ולחשוב, כי הלוח סופג הכל, ניתן להמחיש בו את התזרים לעסק, ולתכנן לעסקים אחרים, כל רואה חשבון צריך לוח מחיק.

אבל, על מנת שהלוח המחיק יענה על הצפיות שלנו, ויוכל גם לשמש את מי שיעשה בו שימוש בצורה מרחבית ונכונה חשוב להגדיר את הצרכים בצורה מדויקת, ונשאל את עצמינו את השאלות הנכונות.

מספר שאלות על מנת שהיתרונות של הלוח המחיק לא ימחק, אלא יבלוט לכם 🙂

לוח מגנטי היום משמש הרבה מאוד אנשים בתחומים שונים, אז נכון, זה התחיל בכיתות הלימוד לפני אולי שני עשורים בערך ואפילו קצת יותר, בעלי עסקים הכניסו אותם לחדרי הישיבות הגדולים של החברה והיום בעידן של יועצים המאפשרים ללקוחותיהם ייעוץ בבית הלקוח או מורים פרטיים הנוסעים לבתי התלמידים להעביר להם שיעור פרטי במתמטיקה, לשון, אנגלית או כל שפה זרה אחרת הם נעזרים בלוח נייד.

הם יכולים לשנע את הלוח ממקום למקום בקלות ברכבם, קל לפתוח את המעמד שלו במהירות והופ יש אפשרות להציג, לכתוב ולתרגל על גביו.

לוחות מחיקים היום משמשים גם את ההורים בבית להתנהלות כזו או אחרת בבית.

ישנם העורכים רשימת קניות על הלוח, מוסיפים כשמוצר כזה או אחר נגמר, מסירים אם פריט מהרשימה נקנה בעצירה האחרונה בסופר להשלמת מוצרים בודדים והכי קל בסיום עריכת הרשימה, לצלם את הלוח בנייד וללכת לסופר עם הרשימה המצולמת בטלפון שלכם.

מאמרים נוספים:

 

דרך נוספת שהורים הכניסו את הלוח המחיק לביתם, ישנם כאלה שלקחו את הלוח והתקינו אותו בקיר חדר הילדים, הרי ילדים אוהבים לצייר על הקיר, ככה אתם מאפשרים להם לבטא את היצירתיות שלהם בדרך שהם רוצים ואתם שומרים על קירות הבית נקיים.

לוח מסוג זה שימושי ביותר גם לעסק וגם לבית זה לוח מחיק עם תכנון שבועי או תכנון חודשי, זה לוח שמובנה בו עוד היצור חלוקה לתאים עבור טבלה שבועית או טבלה חודשית.

אפשר בטבלה החודשית למלא את מספרי החודש לפי הסדר של ימות השבוע וכך ליצור טבלה לתכנון חודשי התואם ללוח השנה בעוד שהלוח השבועי מצוינים בו כבר ימיות השבוע כך שמה שנותר לכם לעשות הוא למלא את המשימות.

רוצים לקבל מענה מהיר ושירות? מלאו פרטים!