לוח מגנטי לרואה חשבון

לוח מגנטי לרואה חשבון

לוח מגנטי לרואה חשבון ועסקים שונים – לוחות מגנטיים הם מגוונים, קלים לתחזוקה וחסכוניים, סוגים שונים של לוחות אלו משמשים במשרדים ובמוסדות חינוך למטרות הצבת הודעות, הצגת מצגות, אסטרטגיה וסיעור מוחות.

במשך שנים רבות לוחות גיר היו כלי עזר בכל מקום בכיתות ובחדרי ישיבות. עם זאת, החשש מפני אלרגיות לאבק גיר ומצבים קשורים אחרים, פינה לאט ובהתמדה את מקומו לשימוש בלוחות מגנטיים.

מחקרים של שימוש בגיר בשיטה הישנה

מחקר שנערך בשנת 2011 על ידי שני חוקרים הודים מצא שאמנם ייצור בזמן אמת של אבק גיר היה נמוך ואינו רעיל באופיו, הוא עלול להזיק לאנשים עם אלרגיות ובעיות נשימה.

למעשה, לאורך זמן, אבק זה עלול לגרום לבעיות נשימה ולגירוי בעיניים.

היו גם בעיות עם הלכלוך והאבק שנוצרו משימוש בגיר, שלכלך בגדים, ידיים ומשטחים אחרים.

בהתחשב בכך, אין זה מפתיע שהשימוש בלוח לבן מגנטי ו/או נייד הפך לפופולארי כל כך גם במשרדים וגם בבתי ספר.

המבנה של לוחות מגנטיים

ללוח מגנטי יש בסיס פלדה מתחת למשטח הכתיבה לניגוב יבש.

ליבת פלדה זו מאפשרת למשתמשים לחבר אובייקטים מגנטיים על הלוח, מה שמקל על הדבקת מסמכים, פתקים וכו', פשוט על ידי שימוש במגנט קטן.

שימוש במחק מגנטי עם מרווח אחיזה לטושים מקל גם על הבעיה הנפוצה של הנחת טושים.

כאשר משתמשים בלוח מגנטי כלוח מודעות, השימוש בפינים הופך למיותר ומפחית את הסיכויים לפציעות.

לוחות מגנטיים ולוחות עם גלגלים מציעים יתרונות שונים.

היתרונות של לוח מגנטי לרואי חשבון

רואה חשבון שעובד עם לוח מגנטי במשרד רואי חשבון, או הרואה חשבון הפרטי שלכם.

נהנים שניהם מאינספור היתרונות של לוחות מגנטיים.

שעוזרים להם להציג מידע ולנתח מידע באופן יעיל וחיוני, לעומת לוחות מחיקים פחות מתקדמים, שאינם מאפשרים הצמדה של דפים או תמונות ללוח.

רואי חשבון בדרך כלל נוטים להשתמש בלוחות יותר יוקרתיים ומתקדמים.

וזאת בשל ההבנה העמוקה בתחום, אודות חשיבות הצורך בהצגה וניתוח של המידע, על הצד הטוב ביותר.

לוחות מגנטיים ולוחות מזכוכית נחשבים לפופולאריים במיוחד, בקרב רואה חשבון מומלץ.

להלן מספר יתרונות מרכזיים של לוח מגנטי לרואי חשבון:

  • הצגת מידע חיוני באופן יעיל – לוח מגנטי עוזר לרואי חשבון, להציג מידע באופן היעיל ביותר. בשילוב היכולת למגנט תמונות ושאר עזרים ללוח מחיק. זאת במיוחד בהשוואה ללוחות גיר ולוחות מחיקים שאינם מגנטיים.
  • שיפור הפרזנטציה – מעבר ליכולת להציג מידע באופן יעיל יותר, לוח מגנטי משפר את יכולת ההצגה שלכם, אודות השירותים שרואי חשבון מציעים לפני הלקוחות. שימוש בלוח מגנטי ישפר את רמת הפרזנטציה שלכם פלאים, באמצעות הוספת היכולת למגנט תמונות ללוח.
  • קל לשימוש – מכיוון שלחות מגנטיים הם כל כך פשוטים לשימוש, רואי חשבון לא צריכים לדאוג להתאבק עם משהו טכני או להגדיר משהו, וזה אידיאלי כשכבר מתרחש כל כך הרבה במשרד שדורש את תשומת ליבם. בניגוד ללוחות ציור אלקטרוניים, הגרסאות המגנטיות אינן צריכות להיות ממוקמות ליד שקע חשמל או מחשב, כך שלא תצטרכו להקדיש זמן רב לחיפוש היכן תוכלו לשים אותם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מקום על הקיר ולהמשיך! לחלופין, אתם עשוי לגלות שלוח מגנטי נייד, מתאים לכם יותר שכן ניתן להעביר אותו לכל מקום בו הוא נחוץ, וזה שימושי אם אתם רוצים למקם אותו בקרבת קבוצה מסוימת של אנשים במשרד.
  • להגדיר יעדים או משימות – עבור צוותים של רואי חשבון, או מחלקות קטנות עם מועדים מתקרבים, אין דבר מתגמל יותר מלוח מלא ביעדים והישגים. לוח מגנטי יכול לתת לרשימת היעדים שלכם קצת טעם, בכך שהוא מאפשר לכם להוסיף מגנטים משלכם לכל אדם. להתאים אישית את רשימת המטרות שלהם עם מגנטים משלהם.

גורם דקורטיבי במשרד

שימוש בלוחות למטרות דקורטיביות בבתי ספר, משרדים ובתים, בהם לוחות מגנטיים יכולים לשמש למטרות דקורטיביות וגם תועלתניות.

מספר משקי בית מציבים לוחות מגנטיים במטבח, ומאפשרים לילדים ולמבוגרים כאחד להציג יצירות אמנות, פתקים ומזכרות מגנטיות מנסיעות.

כאשר במשרדים, הם משמשים גם לתליית הודעות.

לוחות אלו זמינים במספר צבעים ודוגמאות ולכן ניתן להתאים אותם לעיצוב הבית או המשרד שלכם.

לוחות מגנטיים משרתים מגוון מטרות; הם יכולים לשמש למצגות, לשמש כלוחות מודעות, כעזרי הוראה, או אפילו כמארגנים אישיים.

ניתן להרכיב אותם על הקיר, להציב אותם על כן ציור, או פשוט לתת להם להישען על הקיר.

הם קלים לניקוי וצריכים תחזוקה מינימאלית.

לחברות שונות, יש מגוון רחב של לוחות מגנטיים בהיצע, כמו גם אפשרויות נוספות כגון לוחות לבנים, לוחות זכוכית, המתאימים למשרדים, ומוסדות חינוך כאחד.

שימוש בלוחות כתיבה להודעות ומצגות

שימוש בלוח מגנטי לרואה חשבון או כל עסק במקום לוחות מודעות מסורתיים או לוחות שעם, מאפשר לארגונים למזער את השימוש בציוד משרדי כמו סיכות ונייר דבק.

זה הופך את הלוחות המגנטיים לבחירה משתלמת בטווח הארוך שכן במקום לשים הודעות נייר, אפשר לכתוב ישירות על הלוח או לצרף הודעות עם מגנטים.

הם משמשים גם בפגישות ובכנסים כדי ליצור אסטרטגיה ולחלוק רעיונות בין רואי חשבון שונים.

לוח לבן עם מעמד הוא בדרך כלל מתקן פופולארי במסגרות משרדיות, עם גרסאות אלגנטיות ומסוגננות הזמינות כדי להתאים לעיצוב העכשווי של משרדים מודרניים.

סוגים שונים שלו לוחות מגנטיים

 בין הסוגים העיקריים של לוחות מגנטיים לשימוש משרדי תוכלו למצוא:

  • לוח מגנטי לבן: לוחות מגנטיים לבנים אשר בדומה ללוח לבן מחיק, מספקים יכולת כתיבה ומחיקה יעילה, לצד היכולת למגנט אלמנטים שונים ללוח.
  • לוח זכוכית: לוחות מגנטיים מזכוכית מגיעים עם משטח זכוכית חלק. שניתן למחוק בקלות, ובו זמנית למגנט אליו תמונות ודפים.
  • לוח מגנטי מצופה פורצלן: לוחות מגנטיים מסוג זה בדרך כלל מגיעים עם אזור ספציפי, שבו ניתן למגנט עצמים שונים ללוח. ואזור אחר מותאם לכתיבה ומחיקה.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מענה מהיר ושירות? מלאו פרטים!

רואה חשבון בכפר סבא - cpa-4you

תפקידו של רואה חשבון בכפר סבא

כל חברה בישראל הרשומה כחברה בע"מ מחויבת על פי חוק לשכור את שירותיו של רואה חשבון. אם אתם מחזיקים בבעלותכם חברה המתנהלת בכפר סבא, תרצו

תוכניות חיסכון מומלצות

תוכניות חיסכון מומלצות

תוכניות חיסכון מומלצות – כשעושים צעד משמעותי כמו בחירת תוכנית חיסכון, ישנם פרמטרים רבים בהם צריך להתחשב ולא לשכוח, בכדי לשקול את הצעד החשוב והקריטי

ניהול חשבונאי

שמירת ניירות באמצעות ניהול חשבונאי יעיל

אימוץ פתרונות מודרניים לעתיד בר קיימא בסביבה העסקית המהירה של היום, לא ניתן להפריז בחשיבותו של ניהול חשבונאי יעיל. עם הצורך הגובר ברישומים פיננסיים מדויקים

לוחות מחיקים

שלושת לוחות מחיקים המובילים לעסק

לוחות מחיקים – כאשר אתם מנהלים עסק, בין אם זה סטארטאפ קטן או תאגיד גדול, אופטימיזציה של ציוד המשרד שלכם חיונית לתפעול יעיל ואפקטיבי. חלק