הקמת חברה בחו"ל

הקמת חברה בחול - cpa-4you

בעידן של היום שגבולות גאוגרפיים הולכים ומיטשטשים, זמני ההגעה ממדינה למדינה בהחלט מהירים וכבר לא תופסים חלק נכבד מנסיעה לחו"ל. יזמים ובעלי עסקים החלו לפתוח עסקים בחו"ל או הקמת חברות בחו"ל. הצורך להקמת חברה בחו"ל אינו רק עבור חברות וארגונים גדולים המבקשים להגדיל את אופן פעילותם אלא שישנם הרבה מאוד יתרונות להקמת עסק בינלאומי.

נכון שזה נשמע מאוד מפתה לפתוח עסק בינלאומי, אך חשוב לדעת שלא לכל עסק מתאימה האפשרות להקמת חברה בחו"ל. עסק שנמצא בישראל, נותן שירותים לישראלים ומוכר מוצרים בתוך גבולות המדינה, עדיף שעסק כזה יקים חברה בע"מ בישראל שהיא פשוטה וזולה מבין האפשרויות שניתנות וזאת משום שכל הפעילות העסקית מתרחשת בתוך גבולות המדינה.

הקמת חברה בחו"ל – למי מתאים?

עסק שמטרותיו הן לנהל קשרים בינלאומיים עם מדינות אירופה או ארה"ב יהיה בהחלט רלוונטי להקים עסק באותה המדינה בה הוא הולך להתנהל או לתת את שירותיו לרוב. גם מבחינת המיסוי וגם מבחינת הרוכשים הפוטנציאלים תהיה עדיפות שהעסק יהיה במדינתם. לקוחות רבים מרגישים בטוחים יותר כאשר הם קונים מוצר ממדינתם מאשר מוצר שמגיע ממדינה זרה, הם מרגישים שיש להם למי לפנות בעת הצורך, פחות מעניין את אותם לקוחות מי הם בעלי החברה וגם אין מחובתכם לספר כי אתם ישראלים (או בעלי אזרחות אחרת) אם לא תרצו בכך.

ישנם מדינות נוספות המאפשרות לכם לפתוח עסקים בגבולותיהם, לחלקם ישנם תשלומי מיסים נוחים ביותר, חלקם מאפשרים סחר בינלאומי נוח, וישנה סיבה נוספת. בעלי עסקים המעוניינים לעשות עסקים עם מדינות מוסלמיות אינם יכולים לעשות זאת אם העסק רשום על מדינת ישראל. לכן בעלי עסקים המעוניינים לעשות עסקים עם מדינות מוסלמיות פונים להקמת חברה בחו"ל וכך זהות בעלי החברה חסויים וניתן לנהל עסקים בצורה בטוחה וטובה לשני הצדדים.

רוצים לפתוח עסק – אבל הוא לא חוקי בישראל?

מה שחוקי בישראל לא חוקי במדינה אחרת ומה שחוקי אצלה לא בהכרח חוקי בישראל. על כן, אם אתם רוצים לפתוח עסק שאינו חוקי בישראל אתם יכולים לפתוח עסק חוקי לגמרי במדינה אחרת שהוא מתאים לחוקים שבה. למשל, תחום ההימורים אינו חוקי בישראל אך אם אתם רוצים לפתוח עסק להימורים אתם יכולים לפנות לאחת המדינות מבין רבות שההימורים חוקיים לחלוטין בהן.

רוצים לקבל מענה מהיר ושירות? מלאו פרטים!