אם יש לכם חברת הייטק קטנה או גדולה לפני אקזיט, אתם זקוקים למשרד רואי חשבון שיש לו אוריינטציה טכנולוגית.
כאשר אתם בוחרים במשרד רואי חשבון, אתם צריכים לבחור במשרד שלו היכולת להוביל אתכם לקבלת החלטות כלכליות ופיננסיות הרות גורל מתוך תחושת אחריות וקבלת מידע מקיף ומפורט על מצבכם הפיננסי בכל זמן נתון.
אתם צריכים שירותי הנהלת חשבונות לחברת הייטק, שמנצלים את כל הטכנולוגיות הקיימות כדי להעניק לכם שירות מודרני ומתקדם.
במסגרת השירותים שתקבלו תוכלו לקבל גם ייעוץ עסקי הכולל ניתוח תהליכים, בחינת הוצאות מול הכנסות, וזיהוי בעיות וכשלים שפתרונם יביא אתכם למצב הרבה יותר רווחי.

משרד רואי חשבון שאכפת לו

יש משרדי רואי חשבון שמלבד להגיש את הדוחות לרשויות ואת הדו"ח השנתי, לא באמת מעורבות במה שמתרחש בחברות של הלקוחות שלהם.
כאשר מדובר במתן שירותי הנהלת חשבונות לחברת הייטק, אי אפשר וגם אסור להתעלם מהתוצאות של המהלכים הפיננסיים וראיית התמונה הכוללת, שכן הצלחתה הרבה של חברה כזו ובעיקר בהתחלה ובגיוסי המשקיעים, תלויים בדוחות הפיננסיים שלה.

ההמלצה שלנו לכל חברת הייטק היא להתקשר עם משרד רואי חשבון העובד עם מערכת הנהלת חשבונות מתקדמת, המאפשרת לו לאסוף נתוני אמת פיננסים והפקתם לדוחות דיגיטליים עבור הלקוח.

מעורבות של משרד רואי חשבון כזה יחד עם ניתוח הנתונים של החברה, הסקת המסקנות, בניית מודל עסקי חכם ועד קבלת החלטות על גיוסי עובדים, רכישות ועוד מהווים "האצבע על הדופק" שכל כך חברה היום בניהול חשבונות של חברות.

 

מדדים לשקיפות עסקית

 במסגרת שירותי הנהלת חשבונות לחברת הייטק, תוכלו לדעת באמצעות מערכת מדידה נתונים ומידע רצוף ומתמיד על הפעילות העסקית שלכם.
המדדים צריכים להיות מוצגים בפני כל בעל חברת הייטק, כדי שיוכל להבין ולבחון את משמעות ההשלכות הכלכליות וההוצאות של החברה, ולמצוא דרכים להתנהלות יותר משתלמת כלכלית.
חברות רבות יש מערכת לניהול תזרים או ראיית חשבון, המערכות בדרך כלל מאפשרות לכל לקוח לקבל מידע פיננסי מפורט על העסק שלו. למרות שמדובר בחברות הייטק, יש מגמה דווקא בהן, לא לשים לב להתנהלות הכלכלית באופן מתמיד, מה שעלול ליצור בעיות קשות בעתיד.