אחת מאבני הדרך החשובות ביותר עבור עסק מצליח היא הנהלת החשבונות של העסק. בהנהלת חשבונות לעסקים בכלל אם הם עסקים קטנים ואם עסקים גדולים בפרט, הצורך בליווי של מנהלי חשבונות אמינים, מדויקים וטובים הם אחת ההחלטות החשובות ביותר בעבור העסק שלך וזאת על מנת להימנע מטעויות דיווח שונות העלולות ליצור קנסות או לתשלומי מס מיותרים ומעקב אחר ההתנהלות הפיננסית בחברה.

מי צריך את שירותי הנהלת חשבון לעסקים?

ישנם שתי דרכים האחת הינה חד צדדית – היא פונה לעצמאיים, לעוסקים פטורים או עוסקים מורשים. הדרך השנייה היא הנהלת חשבונות כפולה – היא פונה לבעלי חברות בע"מ, היא מסובכת יותר ויקרה יותר.

אילו שירותים כוללים הנהלת חשבונות?

הנהלת חשבון לעסקים מתמחים בניהול מסמכים עסקיים, איגוד כל הקבלות והחשבוניות של בית העסק, ניהול הספרים וההתנהלות מול רשויות המדינה השונות כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ.

ישנם בעלי עסקים המחליטים להקים מחלקה או לשכור את שירותיו של מנהל חשבונות שיהיה עובד בחברתו וינהל את כל הקשור בהנהלת החשבונות לעסק במשרדי החברה. המודל הזה נפוץ יותר בחברות גדולות ופחות בעסקים קטנים. מרבית העסקים הקטנים ניגשים למשרדי הנהלת חשבונות או איית חשבון ומשלמים לאותו המשרד שנותן את השירותים באופן שוטף.

ישנם משרדי הנהלת חשבונות המעניקים ליווי פיננסי, שירותי ייעוץ מס ועוד, כדאי לבדוק עם המשרד שאיתו אתם רוצים להתחיל לעבוד אם הוא נותן שירותים נוספים ומה הם, הרי תמיד טוב לדעת.

הגשת דו"חות שנתיים למס הכנסה הם תהליך יחסית מורכב שניתן להיעזר במשרד הנהלת חשבון לעסקים כדי להגיש עבורכם את הדו"ח.

רוצים להמשיך לנהל את העסק שלכם מבלי להתעסק בכל הגורמים המפריעים האחרים כמו הנהלת החשבונות לעסק שלכם, הגשת דו"חות וטפסים, דיווחים לרשויות ועוד נושאים שמתלווים לעסק שלכם אך אינם המרכז פעילות שלו? היעזרו בהנהלת חשבון לעסקים שיעשו את "העבודה השחורה" עבורכם. רוצים לקבל המלצות על משרדי הנהלת חשבון לעסקים שיתאימו לעסק שלכם? הכניסו את  הפרטים שלכם ממש כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.